Realizacje

Hybrydowa latarnia uliczna 38W na przejście dla pieszych + Znak aktywny D6 z dwoma pulsatorami LED o średnicy 200mm.

Data wykonania: 18.11.2023
Lokalizacja: 27-220 Mirzec, Mirzec Stary 17a
Ilość: 2 kpl.

Bezpieczne przejście dla pieszych – Mirzec II

W sołectwie Mirzec II wykonano zadanie polegające na wyznaczeniu i doświetleniu przejścia dla pieszych w obrębie skrzyżowania drogi gminnej nr 347007T z drogą wojewódzką nr 744. Inwestycja została zrealizowana w celu poprawy widoczności przejścia oraz zwiększenia bezpieczeństwa pieszych korzystających z infrastruktury drogowej.

W ramach realizacji przeprowadzono dostawę i montaż hybrydowych latarni ulicznych LED o mocy 38W, zaprojektowanych specjalnie do oświetlenia przejść dla pieszych. Zastosowane oprawy zapewniają równomierne i intensywne doświetlenie strefy przejścia, szczególnie w godzinach nocnych oraz przy ograniczonej widoczności.

Latarnie zostały zintegrowane z aktywnym znakiem D-6, który uruchamia sygnalizację świetlną w momencie wykrycia pieszego zbliżającego się do przejścia. Takie rozwiązanie skutecznie zwraca uwagę kierowców i zwiększa czas reakcji przed wjazdem w strefę przejścia.

Uzupełnieniem oznakowania pionowego było wykonanie oznakowania poziomego grubowarstwowego. Zastosowano przejście dla pieszych typu P-10 w kontrastowej kolorystyce biało-czerwonej, co znacząco poprawia jego widoczność oraz trwałość oznakowania.

Zastosowane rozwiązania tworzą funkcjonalny i spójny system zwiększający bezpieczeństwo ruchu drogowego, dostosowany do warunków lokalnych oraz aktualnych standardów organizacji ruchu.

Lokalizacja inwestycji

Hybrydowa latarnia uliczna 38W na przejście dla pieszych + Znak aktywny D6 z dwoma pulsatorami LED o średnicy 200mm.
27-220 Mirzec
woj. Świętokrzyskie
Data wykonania: 18.11.2023
Ilość: 2 kpl.
Katalogi do pobrania
Zapoznaj się z aktualnymi katalogami prezentującymi szeroką gamę produktów.
Zaufali nam
Dołącz do grona zadowolonych klientów.
Gminy
Zakopane
Biała Piska
Brzeziny
Prochowice
Trzebowisko
Teresin
Leżajsk
Lubicz
Kraśnik
Szydlłowo
Przedsiębiorstwa
onninen
Asaj
krotinvest
żabka
Kaczmarek electric
Kopel
Enegra
skanska
Strabag
Alfa elektro
Ciechdrog
Dorian
Grupa PBI
Instal uniejów
Polaqua
Trakt
Nowa elektro
Park M