Realizacje

Solarna lampa uliczna 40W

Data wykonania: 29.07.2014
Lokalizacja: 86-212 Stolno, Stolno
Ilość: 3 kpl.

Oświetlenie parkingu z wykorzystaniem solarnych lamp ulicznych LED – Stolno

W miejscowości Stolno zrealizowano zadanie polegające na dostawie i montażu solarnych lamp ulicznych LED przeznaczonych do oświetlenia parkingu. Celem inwestycji była poprawa bezpieczeństwa użytkowników parkingu oraz zapewnienie dobrej widoczności w godzinach nocnych.

Zastosowano solarną latarnię uliczną LED o mocy 40 W, model SLU-40W/400W/5m – EKO, zaprojektowaną do pracy w przestrzeniach zewnętrznych takich jak parkingi, place manewrowe i tereny publiczne. Autonomiczny system solarny umożliwia pracę oświetlenia bez konieczności podłączenia do sieci energetycznej.

Oprawa LED została zamontowana na wysokości 5,2 m, co pozwala na równomierne doświetlenie powierzchni parkingu oraz dobrą widoczność zarówno pieszych, jak i zaparkowanych pojazdów.

Latarnie posadowiono na wielokątnych słupach stalowych, zabezpieczonych poprzez ocynkowanie, co zapewnia wysoką odporność na korozję oraz długą żywotność konstrukcji w warunkach zewnętrznych.

Zastosowanie solarnego oświetlenia parkingu pozwala na ograniczenie kosztów eksploatacyjnych, niezależną pracę instalacji oraz poprawę bezpieczeństwa i komfortu użytkowników parkingu po zmroku.

Lokalizacja inwestycji

Solarna lampa uliczna 40W
86-212 Stolno
woj. Kujawsko-Pomorskie
Data wykonania: 29.07.2014
Ilość: 3 kpl.
Katalogi do pobrania
Zapoznaj się z aktualnymi katalogami prezentującymi szeroką gamę produktów.
Zaufali nam
Dołącz do grona zadowolonych klientów.
Gminy
Zakopane
Biała Piska
Brzeziny
Prochowice
Trzebowisko
Teresin
Leżajsk
Lubicz
Kraśnik
Szydlłowo
Przedsiębiorstwa
onninen
Asaj
krotinvest
żabka
Kaczmarek electric
Kopel
Enegra
skanska
Strabag
Alfa elektro
Ciechdrog
Dorian
Grupa PBI
Instal uniejów
Polaqua
Trakt
Nowa elektro
Park M