Znak aktywny U5c

Znak aktywny U5c

Możliwe aktywne znaki to: C9, U3, U5, U6, B20, A7, A12, A17, A29 i inne na życzenie klienta. Dodatkowy specjalnie zaprojektowany sterownik dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technik sterowania umożliwia wydłużenie pracy znaku przy zasilaniu solarnym o ponad 40% w stosunku do konkurencji, co oznacza pewność działania w każdych warunkach. 

  • Aktywne znaki drogowe LED to tradycyjne znaki drogowe wzbogacone o technikę LED do zastosowania w miejscach szczególnie niebezpiecznych gdzie często dochodzi do kolizji np. przejazdy kolejowe, łuku drogi, prace drogowe, miejsca z ograniczoną widocznością, nietypowa organizacja ruchu.
  • Znaki te dzięki temu że wyróżniają się z pośród tradycyjnych znaków i przyciągają uwagę doskonale spełniają swoją rolę „dobitnie” informując kierowcę o czekającej go sytuacji na drodze.
  • Zastosowana technologia LED o bardzo małym poborze prądu sprawia że doskonale nadają się do zasilania solarnego
  • Znak wykonany z bardzo wytrzymałego tworzywa PCV odpornego na wszelkie warunki atmosferyczne, dzięki czemu jest bardzo lekki i trwały.
  • Zastosowana folia II lub III generacji.
  • Sterowanie jasnością tak, aby były widoczne w dzień i nie oślepiały kierowców w nocy. Funkcja ta dodatkowo wydłuża czas działania przy zasilaniu solarnym podczas pochmurnych dni.
  • B20: to znak, który może być aktywowany dopiero po wykryciu samochodu w pobliżu – daje to większą pewność zareagowania kierowcy. Stosowany wszędzie tam,gdzie istnieje niebezpieczeństwo kolizji, a szczególnie na przejazdach kolejowych, niebezpiecznych skrzyżowaniach itp. Znaki te wykonywane są w dwóch wersjach: wszystkie diody żółte bądź oblamówka czerwona, a napis biały.
  • Mogą być zamontowane same lub razem ze znakiem aktywnym C9 / C10

Specyfikacja techniczna:

Napięcie zasilania 12V lub 24V
Pobór mocy max Tylko 3W!
Szczelność IP67 od lica znaku
MAX jasność pojedynczego punktu 15000 mcd
Folia II i III generacji
Kolory Żółty
Mocowanie Słupek fi 50, 60, 76

 

Znak aktywny U5c

W sprawie przygotowania oferty handlowej / wysłania szczegółowej specyfikacji technicznej, prosimy o kontakt

Odwiedź nasze profile na FB, YouTube i Allegro!

Firmy, które nam zaufały:

Gminy, które nam zaufały:

Ta strona używa cookies. Czytaj więcej na temat polityki cookies.