Segway – Ninebot

Ninebot – Segway – dwuśladowy, dwukołowy, jednoosobowy pojazd elektryczny, zasilany z wbudowanych akumulatorów, kontrolowany przez komputer pokładowy, który jest odpowiedzialny za utrzymanie równowagi. Pojazd może rozwijać prędkość do 20 km/h.  Stosowany jest na całym świecie jako nowoczesny i zautomatyzowany pojazd XXI wieku.

BrasiT - Ninebot Segway b BrasiT - Ninebot Segway a

Ninebot to osobisty samo balansujący transporter z napędem elektrycznym, w którym zastosowane zostały najnowsze technologie. System z technologią aeroskopową wykorzystuje do stabilizacji i pomiarów sześcio-wymiarowe żyroskopy. Kiedy kierowca (użytkownik) znajduje się na pojeździe, wbudowany procesor o szybkiej prędkości oblicza położenie pojazdu 200 razy na sekundę, aby najlepiej ustabilizować Ninebot’a. Jeśli kierowca przechyli ciało do przodu to system automatycznie rozpocznie ruch do przodu, jeśli przechyli się do tyłu, to samo pojazd wykona w kierunku wstecznym. System działa tak by kierujący pojazdem czuł się bezpiecznie i stabilnie na każdej nawierzchni i w każdym terenie, w którym Ninebot może się poruszać.

BrasiT - Ninebot Segway d
Ninebot został wykonany z bardzo mocnego stopu aluminium, oraz  nowoczesnych materiałów jak np. ABS. Dzięki zastosowanym materiałom zwiększono odporność i wytrzymałość, a zarazem zmniejszono wagę pojazdu. Znacząco to poprawiło wydajność i zasięg transportera. Lekka konstrukcja pozwala także na bezproblemowe podniesienie urządzenia, chociażby na schodach czy np. umieszczając go w bagażniku samochodu. Nowoczesny wygląd oraz dodatkowe akcesoria pozwalają na dostosowanie wyglądu do potrzeb oraz fantazji użytkownika. Aplikacja dla smartfonów (iPhone, Android) pozwala sterować pojazdem, blokować go, zakładać ograniczenie prędkości, co może być bardzo przydatne, kiedy z pojazdu korzystają dzieci i najmłodsi.  Ninebot dostosowany jest do osoby o wzroście od 150cm do 190cm.

BrasiT - Ninebot Segway c

Pozwalając na dotarcie szybko i sprawnie wraz z bagażem wszędzie tam gdzie chcemy, Ninebot sprawia, że potrzebujemy samochodów i innych pojazdów napędzanych silnikami spalinowymi. Jest w pełni ekologiczny, bezpieczny i nowoczesny.

Główne zastosowanie:
– obiekty sportowo – rekreacyjne,
– obiekty użyteczności publicznej np: galerie handlowe, parkingi,
– zakłady przemysłowe, magazyny 0 logistyka,
– reklama,
– ochrona,
– pola golfowe,

BrasiT - Segway Ninebot Google Kwatera Główna

Filmy prezentujące możliwości transportera: Segway

Відвідайте наші профілі в Facebook, YouTube та Allegro!

Firmy, które nam zaufały:

Gminy, które nam zaufały:

Ta strona używa cookies. Czytaj więcej na temat polityki cookies.