Zestawy magazynujące

System fotowoltaiczny magazynujący OFF-GRID / Elektrownia fotowoltaiczna – słoneczna jest to autonomiczny  i samowystarczalny system do produkcji energii elektrycznej wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz. Wytwarzana energia jest magazynowana i wykorzystywana w dowolnie wybrany sposób zapewniając skuteczne zasilanie w odnawialne źródła energii. Systemy OFF-GRID zapewniają maksymalną wydajność i trwałość.

Schemat podłączeniowy – elektrownia fotowoltaiczna / słoneczna OFF-GRID:

instalacja fotowoltaiczna OFF-Grid - schemat poglądowy

Instalacja słoneczna – fotowoltaiczna produkuje energię ze słońca a następnie zamienia ją na prąd, który magazynowany jest w akumulatorach. Elektrownie wymagają zastosowania paneli fotowoltaicznych, regulatorów ładowania, akumulatorów, inwerterów (przetwornic) oraz urządzeń bezpieczeństwa automatycznie wyłączających instalacje w przypadku niesprawności sieci.

W tym rozwiązaniu możliwe jest zasilanie domku 1-rodzinnego, 24 godziny na dobę, przez 365 dni w roku, bez podłączenia do sieci energetycznej.

System może być dostarczany przez firmę BrasiT, w pełnym zestawie z optymalną konfiguracją systemu do zaspokojenia  wszelkich niestandardowych wymagań klientów.

Odwiedź nasze profile na FB, YouTube i Allegro!

[logocarousel id="8006"]
Ta strona używa cookies. Czytaj więcej na temat polityki cookies.