Solarna lampa parkowa

Solarna lampa parkowa LED działa bez zasilania sieciowego. Całkowicie opiera się na energii słonecznej, co jest nieograniczone, bezpieczne i przyjazne dla środowiska. System składa się głównie z panelu fotowoltaicznego, źródła światła LED, kontrolera, akumulatora i  słupa dekoracyjnego. W ciągu dnia, kiedy jest słońce, panel słoneczny konwertuje energię słoneczną na energię elektryczną i przechowuje ją w akumulatorze. W nocy lub w czasie pochmurnych i deszczowych dni kontroler przy pomocy czujników może obliczać jasność światła dziennego i automatycznie włącza światło. Bateria dostarcza energii na oświetlenie LED.
solarna lampa ogrodowa - BrasiT
Parkowe /
Ogrodowe lampy solarne zasilane są energią słoneczną i stanowią doskonałą alternatywę dla klasycznego oświetlenia parkowego – dekoracyjnego, zwłaszcza w miejscach odległych od infrastruktury, dla których nieopłacalne jest doprowadzenie energii elektrycznej. Każda lampa solarna jest autonomiczna, gotowa do działania natychmiast po zainstalowaniu. Instalacja lamp solarnych jest szybka i łatwa, nie wymaga skomplikowanej dokumentacji projektowej ani konsultacji z lokalnym zakładem energetycznym.

Solarna lampa ogrodowa LED - BrasiT
Porównując zwykłe lampy dekoracyjne podłączone do lokalnej sieci elektrycznej z solarnymi lampami ogrodowymi LED, główną zaletą jest brak jakichkolwiek opłat za energię elektryczną. Nie ma potrzeby budowania urządzeń zasilających które produkują zanieczyszczenia i są finansowo nieopłacalne. Jest to jednorazowa inwestycja na długie lata.

Seria dekoracyjnych lamp solarnych wyróżnia się doskonałym wyglądem, znakomitą jakością oraz funkcjonalnością. Słup malowany jest na kolor czarny (opcjonalnie malowany na dowolny kolor z palety RAL). Lampy idealnie komponują się z architekturą staromiejską, świetnie sprawdzą się również jako ozdoba parku czy skweru.

Przykładowe modele dekoracyjnych, solarnych lamp ogrodowo – parkowych:

1Solarne lampy parkowe LED używane są  na całym świecie. Jest to rodzaj innowacyjnych i energooszczędnych produktów oświetleniowych, które wykorzystują diody LED o wysokiej mocy które są zasilane z zestawu paneli fotowoltaicznych. Wytwarzane światło nie zawiera promieni ultrafioletowych, podczerwonych, ciepła czy promieniowania. Nasze lampy uliczne to rodzaj „zielonego”, przyjaznego dla środowiska, przynoszącego oszczędność energii źródła światła.

Możliwe zastosowanie parkowych lamp solarnych LED:

 • parkingi
 • chodniki
 • strefy mieszkalne
 • niebezpieczne miejsca w ruchu drogowym
 • ogrody i parki
 • podjazdy
 • tereny zielone
 • cmentarze
 • posesje prywatne
 • strefy strzeżone
 • strefy przemysłowe

Konfiguracje systemu może być dostosowywana na podstawie konkretnych wymogów klienta / projektu oraz stanu pogody. Przykładamy również wagę do walorów estetycznych – w naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór ozdobnych słupów i opraw, a także wiele rodzajów kloszy. Zwracamy szczególną uwagę na to, aby projektowany system spełnił oczekiwania klientów.

Więcej na: https://www.brasit.pl/solarne-lampy-parkowe

Solarna lampa ogrodowa - BrasiT

 

Odwiedź nasze profile na FB, YouTube i Allegro!

Ta strona używa cookies. Czytaj więcej na temat polityki cookies.