Oprawy uliczne LED

Oświetlenie – Oprawy / Lampy uliczne LED stają się coraz bardziej powszechne w Polskich miastach. Lampy uliczne LED z powodzeniem zastępują konwencjonalne źródła światła(lampy sodowe), które każdego wieczoru i nocy oświetlają infrastrukturę miejską. Te nowoczesne rozwiązania charakteryzują się wysoką energooszczędnością, która w prosty sposób przekłada się na zmniejszenie kosztów związanych z miejskim oświetleniem.

0Energooszczędne lampy uliczne LED posiadają wysokiej skuteczności źródło światła do oświetlenia tradycyjnego ulic, parków, alejek, domów i parkingów.

1
W naszych produktach używamy najlepszych  światowych chipów i procesorów o wysokiej jakości zasilania, które gwarantują długoterminową ,niezawodną i stabilną pracę bez awarii i konserwacji.

Wykorzystywanie najnowszej cyfrowej technologii, posiadając pełną kontrolę mocy lamp LED, powoduje wysoki wskaźnik oddawania barw, z odzwierciedleniem prawdziwego odbicia ruchu i warunków środowiskowych, znacznie poprawia jakość oświetlenia drogowego.
90w120W

Wysoki wskaźnik oddawania barw, niskiego napięcie prądu, mają potencjał dla rozwoju wysokowydajnego energooszczędnego oświetlenia ulicznego LED. Wysoka sprawność cieplna dzięki wysokiemu współczynnikowi przewodności smaru silikonowego oraz zastosowanie obudowy ze stopu aluminium przyczynia się do obniżenia temperatury i ciepła, oraz zwiększenia żywotność lam ulicznych LED.

AN-SLM60WDoskonała wodoodporna i pyłoszczelna wydajność – współczynnik ochronny wynosi IP66. Doskonała wodoodporna i pyłoszczelna obudowa spełniają wymóg oświetlenia ulicznego przy trwałej złej pogodzie.

certyfikaty
Cechy Techniczne:
1. W naszych diodach jest stosowany wysokiej jakości chip zasilania: BRIDGELUX produkcji USA, gwarantujący długoterminową niezawodność i stabilną pracę bez awarii i konserwacji.
2.Wysoki efekt strumienia świetlnego, realnie wpływa na oszczędność energii o 70% w porównaniu z tradycyjnym źródłem światła.
3. Współczynnik mocy większy niż 95%, wskaźnik zniekształcenia harmonicznego mniejszy niż 15%.
4. Zadziwiająco długa żywotność, ponad 50.000 godzin, jednorazowa inwestycja, krótkookresowy czas zwrotu inwestycji;
5.Przyjęcie stałej mocy technologii cyfrowej realizuje kontrolę zasilania LED;
6.Wyjątkowa w całości odlewana struktura powłoki aluminium powoduje doskonałe odprowadzanie ciepła;
7. Stabilny punkt pracy diody , niski wzrost temperatury, niski spadek jasności.

oprawa uliczna LED - BrasiT

Odwiedź nasze profile na FB, YouTube i Allegro!

[logocarousel id="8006"]
Ta strona używa cookies. Czytaj więcej na temat polityki cookies.