Dla firm

Oświetlenie komercyjne jest energooszczędne do 80%, bezobsługowe, niewymagające częstej zmiany lamp. Źródło światła oparte na półprzewodnikach wytwarzają czysty kolor.

Panele świetlne LED wykonane są z wysokiej jakości opraw, posiadają zarówno długą żywotność jak i wygodę. Ze względu na nasz unikalny wygląd, posiadają dobrą czułość, wysoką wydajność strumienia świetlnego (lumenów). Zapewniają miękkie i wygodne światło.

W naszej ofercie znajdują się:
– panele świetlne do zabudowy i podwieszane LED,

– świetlówk LEDi,
– lampy wiszące LED,
– halogeny LED,
– oświetlenie punktowe LED,
-itd.

1 4

2

Zgodnie z zasadą „wysoka technologia, doskonała jakość i najlepsze usługi”, nasza firma w pełni wykorzystuje innowacje technologiczne oraz ściśle kontroluje proces produkcji i kontroli. Głównym jej celem jest rozwój wysokiej skuteczności świetlnej LED wraz z doskonałą jakością.

Nowe panele świetlne LED zaoszczędzają ok.  50% energii w porównaniu do tradycyjnych  źródeł światła w zakresie tej samej mocy. Tymczasem, zastosowanie wewnętrznej wysokiej wydajności (95%) systemu ochrony cieplnej, które wyposażone jest w najnowsze wysokowydajny chip sprawia, że ​​produkty dostosowane są do pracy w stanie niestabilnego napięcia.

5

Oferowane oświetlenie jest „bez migotania”, posiadają długa żywotność > 50.000 godzin. Oświetlenie wykorzystywane głównie w fabrykach, sklepach, supermarketach, biurowcach, szkołach, miejscach publicznych, itp.

Kąt świecenia może wynosić więcej niż 140 stopnie. Dlatego istnieje specjalne wykonanie lamp LED z indywidualnym uwzględnieniem potrzeb zastosowania innego kąta oświetlenia.

6

Panele świetlne LED wykonane są z wysokiej jakości opraw, posiadają zarówno długą żywotność jak i wygodę. Ze względu na nasz unikalny wygląd, posiadają dobrą czułość, wysoką wydajność strumienia świetlnego (lumenów). Zastosowanie wysokiej jakości LED chip i aluminium PCB zapewnia miękkie i komfortowe oświetlenie.

78

9

Zalety:

– w stosunku do konwencjonalnej żarówki zmniejsza o 80% emisję CO2,
– brak szkodliwych substancji jak np. rtęć – LED jest w 100% biodegradowalny,
– wysoka jakość kolorów przy minimalnym promieniowaniu UV,
– kilkukrotnie mniejsze zużycie energii = mniejsza zanieczyszczenie powodowane przez elektrownie,
– wielokrotnie dłuższa żywotność = brak wymian żarówek = mniejsze koszty
– w odróżnieniu do świetlówek, LED osiąga pełną jasność natychmiast po zapaleniu, a częste włączanie i wyłączanie nie skraca żywotności.

10

Odwiedź nasze profile na FB, YouTube i Allegro!

[logocarousel id="8006"]
Ta strona używa cookies. Czytaj więcej na temat polityki cookies.