Zestawy magazynujące

System magazynujący OFF-GRID jest to autonomiczny  i samowystarczalny system do produkcji energii elektrycznej wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz. Wytwarzana energia jest magazynowana i wykorzystywana w dowolnie wybrany sposób zapewniając skuteczne zasilanie w odnawialne źródła energii. Systemy OFF-GRID zapewniają maksymalną wydajność i trwałość.

Instalacja produkuje energię z wiatru a następnie zamienia ją na prąd, który magazynowany jest w akumulatorach. Elektrownie wymagają zastosowania kontrolerów, akumulatorów, inwerterów, systemów monitorujących z wbudowanym interfejsem użytkownika  oraz urządzeń bezpieczeństwa automatycznie wyłączających instalacje w przypadku niesprawności sieci.

W tym rozwiązaniu możliwe jest zasilanie domku 1-rodzinnego, 24 godziny na dobę, przez 365 dni w roku, bez podłączenia do sieci energetycznej.

System może być dostarczany przez firmę BrasiT, w pełnym zestawie z optymalną konfiguracją systemu do zaspokojenia  wszelkich niestandardowych wymagań klientów.

Schemat podłączeniowy turbiny wiatrowej pionowej osi obrotu:

1

Schemat podłączeniowy turbiny wiatrowej poziomej osi obrotu:

2

Odwiedź nasze profile na FB, YouTube i Allegro!

Firmy, które nam zaufały:

Gminy, które nam zaufały:

Ta strona używa cookies. Czytaj więcej na temat polityki cookies.